آدرس اینستاگرام

instagram.com/hassanmasoumin

آدرس ایمیل

h.masoumin@gmail.com

حسن معصومین

شروع فعالیت من در شرکت طوس فدک در سال 1378 بود، در واحد فروش، تدارکات و حسابداری کار خود را شروع کردم. و در ادامه با توجه به علاقه ام به زبان انگلیسی و آموزش بازرگانی خارجی مکاتبات و مذاکرات خارجی شرکت طوس فدک را بر عهده گرفتم. با هماهنگی و راهنمایی مدیریت شرکت توانستیم ظرف سه سال نمایندگی شرکت های معتبر ایتالیایی (ImovilliPompe) که تولید کننده پمپ های سمپاش (Tecomec)، قطعات و دستگاه های سمپاش (Dragone) بودند را بگیریم.

همزمان با توجه به راه اندازی اولیه خط تولید مخازن حجیم پلی اتیلن در استان خراسان و ساخت قالب های مخازن آب و سمپاش توانستیم سمپاش های کشاورزی را با قالب های اختصاصی و منحصر بفرد در ایران تولید کنیم، برای اولین بار در کشور تولید سمپاش های توربین دار زراعی (توربولاینر) و توربین دار باغی را تحت لیسانس شرکت دراگون ایتالیا آغاز کردیم و در حدود 600 دستگاه سمپاش های توربولاینر را وزارت جهاد کشاورزی تحویل دادیم. در ادامه حدود 1000 دستگاه انواع سمپاش پشت تراکتوری به کشور های ونزوئلا، قزافزستان، عراق و امارات متحده عربی صادر کردیم. در سال 1393 با همکاری دو برادر شرکت توسعه صنعت و کشاورزی طلای سپید شرق تحت برند پاژن را تاسیس نمودیم و در آن بروزترین سمپاش ها و محلول پاش های کشاورزی و باغی را طراحی و تولید کردیم.

در ادامه در بخش بازرگانی در سال 1397 سایت tractor.ir را راه اندازی کردم که این سایت در زمینه خرید، فروش ادوات و ماشین آلات کشاورزی و باغبانی نو و دست دوم فعالیت می‌کند. هدف این سایت معرفی مصرف کننده به مصرف کننده (ctoc) و مصرف کننده به فروشنده (btoc) و فروشنده به فروشنده (btob) است، در این سایت محصولات با تصویر، مشخصات کامل با قابلیت مقایسه ثبت و نمایش داده می‌شوند، همچنین آخرین اخبار و مقالات حوزه مکانیزاسیون کشاورزی نیز در این سایت بارگزاری می‌شوند.

در سال 1400 بازرگانی معصومین agrimachinery.ir را راه اندازی کردم که فعالیت آن فروش آنلاین انوع ابزارآلات و ماشین آلات باغبانی و فضای سبز است، باتوجه به اینکه پدر و پدبزرگ من کشاورز بوده اند علاقه ویژه ای به صنعت کشاورزی دارم و حال حاضر در راستای همکاری صنعت دانشگاه دفتر تحقیق و توسعه ای در دانشگاه فردوسی مشهد راه اندازی کرده ام، تاکنون 8 پروژه تحقیق و توسعه تعریف کرده ام که 3 مورد آن در فاز نهایی هستند و تکمیل شده اند و 5 پروژه دیگر در حال پیگیری و تحقیق هستند.

هدف های من استفاده از بروزترین ماشین آلات کشاورزی در مزارع و باغات کشور و تولید ماشین آلات صنعتی بروز و مدرن در ایران می‌باشد. که در این راستا هر واحد و پروژه دانشجویی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا بخصوص در زمینه ماشین آلات کشاورزی و حفظ نباتات باشد و قابلیت و جذابیت لازم برای تجاری سازی آن وجود داشته باشد را حمایت می‌کنم.

به همین منظور فرم عضویت در سایت قرار داده شده است که لینک آن به شرح زیر می‌باشد:

https://masoumin.com/my-account/

همچنین مجموعه های تولیدی من به افرادی که قابلیت های موردنظر فنی و مشاوره ای را داشته باشند همیشه نیاز خواهد داشت. لطفا امکانات و رزومه خود را از طریق این لینک برای من ارسال کنید.

باتشکر

               حسن معصومین

سمت های من

سهامدار و عضو هیئت مدیره شرکت طوس فدک (واگذار شد)

سهامدار و عضو هیئت مدیره شرکت توسعه ماشین های کشاورزی لاله (واگذار شد)

سهامدار و عضو هیئت مدیره شرکت تراکتور سازی شرف (واگذار شد)

سهامدار و عضو هیئت مدیره شرکت توسعه صنعت و کشاورزی طلای سپید شرق (فعال)

سهامدار و عضو هیئت مدیره شرکت قاب فیدار آروند (واگذار شد)

سهامدار و عضو هیئت مدیره دوران فیدار مهام (فعال)

مالک بازرگانی معصومین (فعال)

برخی محصولات